Twoje marzenie to SZCZĘŚCIE

TAK! NARESZCIE! 

Przyjmujemy zamówienia online na wypieki- słodkie jak i słone. Do rozgrywki wchodzą też TORTY. Można wybierać w pozycjach klasycznych, bezglutenowych, a nawet wegańskich!

Zamówienia przyjmujemy na dzień przed odbiorem, wyjątkiem są torty- tu potrzebujemy dwóch dni.

Porozmawiajmy
o produktach

Stanowcze NIE dla chemii, żadnych prochów – Justyna by tego nieznosła, gdyby miała piec z pełną tablicą mendelejewa, mimo, że chemię uwielbia.

Kreple to pączki po staropolsku. Do tej pory nazwa jest używana na górnym śląsku. 

Nie wiemy jak Wy, ale my uwielbiamy się nimi objadać!

Justyna zajmuje się ich przygotowywaniem już od paru lat. Kiedyś w rodzinnym mieście w swojej kuchni zaczynała je robić tydzień przed tłustym czwartkiem, a kończyła dopiero na ostatki. Kolejki się nie kończyły. Teraz w Krepelku, codziennie od samego rana, ale już z bogatszą dekoracją o którą dba Łukasz.

Mamy sprawdzonego młynarza, świetnej jakości masło z Grajewa, korzystamy z certyfikowanych czekolad, wiele owoców mamy z własnej działki ( czarna porzeczka, malina, rabarbar) resztę kupujemy u lokalsów. 

PĄCZEK TO ŻYCIE!

BEZGLUTENOWY TORT KOKOSOWY

GLUTEN AND lactose free

TRUSKAWKI NO.1

Wiemy jak ciężko jest znaleźć tort bez dodatku glutenu i mleka krowiego. Dopracowaliśmy recepturę tak, aby tort był godny każdych urodzin i spełnił oczekiwania na 10000%

My Wam prawimy!

Nasze wypieki uspokajają i koją stany lękowe. Uwalniają dopaminę i endorfiny, które poprawiają nastrój. Obniżają w naszym organizmie poziom kortyzolu, głównego hormonu stresu.

To wszystko potwierdzone naukowo! 

Prawią tak lekarze i cała służba zdrowia!

Ważne parametry:

• TWARÓG
Korzystamy wyłącznie z lokalnego twarogu. W jego składzie wyłącznie mleko i bakterie fermentacji. Niektóre modele wzmocnione są oryginalnym włoskim mascarpone.

• WANILIA
Tłusta, mięsista i taka jest skubana mocna, że moglibyśmy całymi dniami się nią zaciągać. Sprowadzona z Eco gospodarstwa. 

• MASŁO
Od zawsze wszystkie nasze kruche, maślane spody powstają na maśle 82% z Grajewa. Masła nigdy dość!

• ŚMIETANA
Używamy lokalnej kwaśnej śmietany 18% oraz kremówki 36% z tajnej przez poufne mleczarni. Żadnych karagenów, mączek i lubrykantów w składzie.

• ORZECHY
Certyfikowane i tłuste. Inne nam po prostu nie smakują.

• OWOCE
W dużej mierze z własnego gospodarstwa, a gdy mocy przerobowych nam zabraknie pukamy do sąsiadów. 

• SERCE

Tak! To właśnie serca najwięcej wkładamy we wszystko. Bez niego, nie byłoby niczego!

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0