E-Book kulinarny "na święta"

to zbiór przepisów na dania, desery i ciasta:
 • które sami najchętniej zjadamy
 • które najczęściej wybierali nasi goście i
 • które są częścią naszych rodzinnych tradycji.

  Każdy przepis, zawiera dodatkowo 2-3-4 przepisy wewnętrzne. Niektóre z nich są LEVEL PRO. Dzięki tej książce nauczysz się wiele i osiągniesz wyższy poziom swoich umiejętności. To klucz do wszystkich konkursów kulinarnych.

  Wierzymy, że "Na Święta" nie jest tylko na święta, a wspólne gotowanie w oparciu o nasze przepisy, da początek wielu nowym historiom.

89,00 PLN

Poznaj nasze sekrety kulinarne

O KSIĄŻCE

„Na Święta” to nasza pierwsza książka, pierwszy e-book kulinarny, i bardzo się cieszymy,
że została stworzona z myślą o najpiękniejszych polskich świętach.W czasie, kiedy wszyscy się jednoczą i często przypominają sobie, że warto jest kochać.


Od kuchni – wiemy, że w kuchni wszystko się zaczyna. Nic tak nie jednoczy, jak wspólny posiłek. Nic bardziej, niż jego wspólne przygotowywanie.

Pisząc tą książkę ofiarowujemy Wam nasze ostatnie lata długiej kariery, ciężkiej pracy i samodoskonalenia.

„Na Święta” to e-book kulinarny dla wszystkich entuzjastów gotowania, wiemy, że sprosta także oczekiwaniom, bardziej wytrawnych kucharzy.

Wśród przepisów znajdziecie dania, desery i ciasta. Każdy przepis, zawiera dodatkowo 2-3-4 przepisy wewnętrzne. Niektóre z nich są LEVEL PRO. Dzięki tej książce nauczysz się wiele i osiągniesz wyższy poziom swoich umiejętności. To klucz do wszystkich konkursów kulinarnych.

Wierzymy, że „Na Święta” nie jest tylko na święta, a wspólne gotowanie w oparciu o nasze przepisy, da początek wielu nowym historiom.

O NAS

Nierozłączna para w życiu prywatnym i zawodowym. Wspólnie od 3 lat tworzymy markę El Krepel, a nasze życie kręci się wokół jedzenia.

W życiu mamy wspólne cele i pragnienia. Jak już się za coś bierzemy, to robimy to na maksa, bo w naszym słowniku, słowo półśrodek, nie istnieje.

Prywatnie kochamy zwierzęta, relaksujemy się oglądając filmy animowane i mamy nadzieję, że kiedyś się wyśpimy.

Łukasz Kawaller

Zwycięzca pierwszej Polskiej edycji Hell’s Kitchen.

Jeden z najlepszych szefów kuchni w kraju. Ambasador firmy SMEG. Gotował w najlepszych polskich restauracjach – Atelier Amaro*, Concept, Metamorfoza. Laureat prestiżowego L’art de la cuisine Martell.

Justyna Pankowska

Doświadczony fotograf specjalizujący się w fotografii kulinarnej i reklamowej. Właścicielka studio fotograficzno-produkcyjnego. Cukiernik z zamiłowania, prowadziła blog kulinarny – orgazmum.com

Wierzymy, że "Na Święta" nie jest tylko na święta,
a wspólne gotowanie w oparciu o nasze przepisy, da początek wielu nowym historiom.

— Justyna & Łukasz —
NA ŚWIĘTA
Kulinarny E-Book
PLN 89,00
 • AUTORSKIE RECEPTURY
 • PRECYZYJNE PRZEPISY
 • PROFESJONALNE ZDJĘCIA KULINARNE
 • DANIA, DESERY, CIASTA
Popular
Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0